72

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego od 09.02 dla miłej Seniorki, 82223 Eichenau (Bawaria, ok.25km od Monachium)

 

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niemieckiego 1250Euro/mc ‘na rękę’

Niepaląca, prawo jazdy niewymagane.

 

Do opieki Pani Therese, lat 94, 45kg, 155cm

Cierpi na osłabienie związane z wiekiem –porusza się za pomocą laski lub balkonika ( jest krucha i delikatna – ostatnio wywróciła się 2 razy), samotność, początkującą demencję.

Podopieczna nie cierpi na Inkontynecję – NIE MA pieluch.

 

Obecnie jest osłabiona po pobycie w szpitalu (przyczyną hospitalizacji było odwodnienie organizmu, dlatego ważne jest aby Podopieczna spożywała odpowiednią ilość  płynów).

 

 

Pani Therese mieszka sama w domu otoczonym lasem , ok.100m2.

Jest miłą ,serdeczną i wdzięczną osobą .

Córka Podopiecznej mieszka w pobliskiej miejscowości.

 

Do tej pory Pani Therese radziła sobie samodzielnie w dużym domu ( co dwa tyg. przychodziła pomoc domowa, ogrodnik, zakupy z dostawą do domu) jednak po 2 upadkach ( na szczęście bez złamań) , piciu zbyt małej ilości płynów i spożywania za dużej ilości soli Podopieczna trafiła do szpitala, gdzie została odpowiednio „dokarmiona płynami”. Jest jednak już wyraźnie osłabiona i potrzebuje Opiekunki, która wesprze ją w życiu codziennym.

 

 

Hobby Pani Therese to oglądanie telewizji, słuchanie radia, gotowanie, pieczenie, spacery i natura.

 

Podopieczna uwielbia naturę . Jest wegetarianką.

 

Mile widziana Opiekunka , która również kocha naturę i jest osobą niepalącą. Najlepiej wegetarianka jednakże nie jest to kryterium obowiązkowe.

 

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój, Internet (na kartę dlatego ważne, aby Opiekunka miała własnego smartphone’a lub tablet),

 

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:

-prowadzenie domu (pranie, prasowanie, zakupy, podlewanie kwiatów itd.)

-pomoc Podopiecznej w codziennych czynnościach tj. kontrola płynów (pilnowanie, aby Podopieczna nawadniała się regularnie), higiena, umawianie i towarzyszenie podczas wizyt lekarskich,  pomoc przy kąpieli oraz w toalecie itd.)

 

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Dojazd możliwy małym busem ‘spod adresu’ na adres Podopiecznej lub dużym przewoźnikiem (np.Sindbad) do Monachium, skąd Opiekunkę odbierze córka Podopiecznej.

 

ZADZWOŃ pod numer 737-45-33-44 lub wyślij SMS o treści Kandydat a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

 

ZAPRASZAMY!