85

Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego od 31.03 dla Pana Dietricha, 82194 Gröbenzell (Bawaria, ok.30 km od Monachium).

Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego 1350Euro/mc (na rękę) +100Euro PREMIA Wielkanocna
Prawo jazdy mile widziane (choć niewymagane) , Opiekunka niepaląca.

Jest to sprawdzone miejsce-poszukujemy Opiekunki na zastępstwo.

Do opieki dr Dietrich, lat 78, 185cm, 79kg
Cierpi na cukrzycę , Inkontynencję (pieluchy) i demencję (bywa zapominalski, nie jest uciążliwy w żaden sposób – jest bardziej strachliwy i lękliwy) . Jest po udarze jednak doszedł już do siebie. Porusza się za pomocą laski i balkonika.

Podopieczny mieszka w dużym domu z żoną, która jest samodzielna i nie wymaga opieki (wciąż czynnie prowadzi samochód i prowadzi dom). Seniorzy są kulturalni i wykształceni. Żona Podopiecznego gra na fortepianie.

W domu znajduje się sauna.
Rodzina przychodzi bardzo często w odwiedziny.

Podopieczny ubiera się i myje sam (jeżeli jest taka potrzeba prosi wówczas żonę o pomoc przy codziennych czynnościach ).

Jest to lekkie zlecenie. Opiekunka towarzyszy Podopiecznemu podczas spacerów, pomaga żonie w sprzątaniu lub przy gotowaniu.
Żona Podopiecznego bardzo dobrze gotuje-kuchnia jest smaczna i świeża-dużo ryb, produkty bio.

NIE MA opieki w nocy.

Sklepy usytuowane ok.20min spacerem od domu Podopiecznego, dlatego mile widziane, żeby Opiekunka miała prawo jazdy. Jeżeli nie ma to na zakupy jeździ żona Podopiecznego a Opiekunka chodzi do sklepu tylko wtedy gdy jest taka potrzeba .

Pan Dietrich jest bardzo spokojnym i skromnym człowiekiem.

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój z oknem (widok na ogród), własny prysznic i umywalka ( WC wspólne), Internet , TV

Czas wolny dla Opiekunki zapewniony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-pomoc w prowadzeniu domu (w razie konieczności zakupy, pranie, prasowanie,towarzyszenie podczas wizyt lekarskich, pomoc przy gotowaniu )
-towarzyszenie Podopiecznemu w codziennych czynnościach tj. spacery, przypominanie o wzięciu lekarstw, kontrola płynów (Podopieczny mało pije dlatego należy podawać mu napoje jak najczęściej i zachęcać do przyjmowania płynów)

Organizujemy i opłacamy przejazd.
Dojazd możliwy małym busem ‘spod adresu’ na adres Podopiecznego lub dużym przewoźnikiem (np.Sindbad) do Monachium, skąd Opiekunkę odbierze rodzina Podopiecznego.

ZADZWOŃ pod numer 737-45-33-44 lub wyślij SMS o treści Kandydat a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

ZAPRASZAMY!