92

Opiekunka z przynajmniej komunikatywną +/dobrą znajomością języka niemieckiego od 11.04. lub 18.04. dla Pani Lilli, 68623 Lampertheim ( ok. 15 km od Mannheim, Hesja)

Opiekunka niepaląca , Prawo jazdy niewymagane.

 

Wynagrodzenie 1400Euro/mc na rękę +100Euro PREMII Wielkanocnej dla Opiekunki, która zdecyduje się wyjechać jeszcze przed świętami .

 

Do opieki Pani Lilli, lat 92, 48 kg, 148 cm

Podopieczna jest osłabiona po pobycie w szpitalu, ma problemy z poruszaniem się związane z wiekiem, cierpi na Alzheimera ( bywa zapominalska, czasem uparta i niespokojna, ale NIGDY nie jest  agresywna) i inkontynecję (pieluchy).

Porusza się za pomocą balkonika a w dni, kiedy ma słabszą formę porusza się za pomocą wózka ( trzeba wówczas wesprzeć Podopieczna podczas transferu z łóżka na wózek, Podopieczna pomaga z całych sił, jest bardzo drobniutka co ułatwia ewentualny transfer),

 

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu ok. 100 m2 .

Sklepy usytuowane są ok.10min spacerem od domu Podopiecznej.

Czas wolny jest zapewniony.

Może się zdarzyć , że Podopieczna będzie potrzebowała w nocy skorzystać z toalety wówczas trzeba ją wesprzeć.

 

Do dyspozycji Opiekunki własny pokój , Internet zostanie podłączony.

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:

-prowadzenie domu (gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy na ogół są robione przez córkę Podopiecznej , która mieszka w tej samej miesjcowości) ;

-pomoc Podopiecznej w wykonywaniu codziennych czynności , tj.ubieranie i rozbieranie, pomoc przy kąpieli i w toalecie , kontrola przyjmowania płynów  itd.

-towarzyszenie Podopiecznej w życiu codziennym (rozmowa, wspólne oglądanie TV, w razie konieczności towarzyszenie podczas wizyt lekarskich).

 

Organizujemy i opłacamy przejazd.

Dojazd możliwy dużym przewoźnikiem np.Sindbadem do Monachium, skąd Opiekunkę odbierze córka Podopiecznej.

 

ZADZWOŃ pod numer 737-45-33-44 lub wyślij SMS o treści Kandydat a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

 

ZAPRASZAMY