Praca dla opiekunek w niemczech

Firma Pol-AKTIV oferuje usługi opiekuńcze oraz usługi z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego dla Seniorów w Niemczech.
W ich imieniu poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy jako Opiekun/ -ka osób starszych, zapewniając legalne zatrudnienie i dogodną formę współpracy .
Za Odrą pracuje obecnie ponad 100tys.polskich opiekunek . Liczba ta będzie wzrasta z roku na rok z uwagi na postępujący proces starzenia się społeczeństwa. Już teraz opieki wymaga ok.2,2mln niemieckich seniorów, a szacuje się do roku 2040liczba ta wzrośnie do ok.4,5mln. Dlatego bez wątpienia świadczenie usług opiekuńczych przez polskie opiekunki to przyszłościowe zajęcie i pewne, długoterminowe zatrudnienie. Opieka w domach to jedyna i najlepsza alternatywa dla domów starców. To jedyna możliwość, aby osoby starsze i schorowane mogły spędzić „jesień życia” tam gdzie czują się najlepiej , w swoim domu, wśród osób troskliwych i serdecznych.

OFERTA

Firma Pol-AKTIV poszukuje osób chętnych do pracy w charakterze Opiekun-Opiekunka osób starszych w Niemczech. Gwarantuje legalne i bezpieczne zatrudnienie na prostych i jasnych zasadach.
Nasza praca to nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań by nasze Opiekunki/Opiekunowie były zadowolone ze współpracy z nami . służymy pomocą i pozostajemy w stałej dyspozycji dla naszych Opiekunek oddelegowanych granicę.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, NIE rutynowo, dążąc do tego by połączyć kompetencje i preferencje naszych Opiekunów ze specyfikacją zlecenie, tak by zarówno Opiekunowie jak i podopieczni czuli się komfortowo w swoim towarzystwie.
Jeśli posiadasz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, znasz język niemiecki w stopniu min. komunikatywnym ,jesteś osobą otwartą, sympatyczną i pełną empatii zgłoś się do nas już dziś i podejmij pracę jako opiekunka osób starszych na terenie Niemiec!
Współpraca z nami to gwarancja współpracy na atrakcyjnych warunkach.

 

Oferujemy:

wysokie zarobki od 900-1300 Euro Netto oraz gwarancję terminowej wypłaty
pracę od zaraz, ‘ z dnia na dzień”
legalne zatrudnienie (umowa zlecenie) „
odprowadzone składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potwierdzonych drukiem RMUA oraz opłacony podatek dochodowy potwierdzony rocznym drukiem PIT – 11
Każda z osób podejmujących z nami współpracę otrzymuje poświadczenie posiadania ubezpieczenia społecznego tzw. formularz A1 ( poświadczenie to jest ważnym dokumentem w przypadku ewentualnej kontroli Urzędu Celnego),

bezpłatną pomoc medyczną na terenie Niemiec
Pomoc w znalezieniu i zorganizowaniu transportu do miejsca wykonywania zlecenia (najczęściej za pośrednictwem firm przewozowych gwarantujących bezpieczną podróż spod domu opiekunki pod dom podopiecznego)
Zwrot kosztów transportu,
stałą opiekę ze strony naszej firmy oraz koordynatora
oferty dopasowane do doświadczenia opiekunek i stopnia znajomości języka niemieckiego,
Współpracę z opiekunkami prowadzącymi własną działalność gospodarczą oraz oferujemy pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej opiekunkom zainteresowanym taką formą współpracy
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
Premie świąteczne i „za polecenie” naszej firmy innym opiekunkom

Wymagania:

– znajomośc języka niemiecka w stopniu min. komunikatywnym (od stopnia znajomości języka uzależniona jest w dużej mierze wysokość wynagrodzenia)
-doświadczenie w opiece
-miłe usposobienie, zaangażowanie i empatia
Mile widziane;
-prawo jazdy
-referencje i listy polecające
* dodatkowym atutem podnoszącym kwalifikacje opiekunki są wszelkiego rodzaju dyplomy i certyfikaty potwierdzające ukończenie kursów pierwszej pomocy i kursów przedmedycznych.

PREMIE
Premia swiąteczna
-za każdy przepracowany dzień oznaczony w kalendarzu polskim jako świąteczny płacimy dodakowo 40Euro netto !
Premia PLUS
-Premię PLUS w wysokości 50Euro netto wypłacamy Opiekunkom, które znalazły na swoje miejsce sprawdzoną i godną zaufania zmienniczkę lub polecą naszą firmę innym opiekunkom, które przepracują w naszej firmie min.2miesiące.

REKRUTACJA

Jeżeli chcesz podjąć pracę jako Opiekunka lub Opiekun osób starszych w Niemczech zgłoś się do nas już dziś wybierając dogodny dla Ciebie sposób kontaktu
Zadzwoń lub wyślij wiadomośc tekstową SMS na numer 737 45 55 33
wypełnij i prześlij do nas formularz zgłoszeniowy lub formularz kontaktowy
Napisz na nasz adres emailowy pol-aktiv@gmail.pl
Po otrzymaniu e-maila, formularza zgłoszeniowego lub wiadomości SMS nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h.

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Proces rekrutacyjny w naszej firmie sprowadza się do kilku prostych kroków, tak aby Panstwo mogli podjąc z nami współpracę bez zbędnego okresu oczekiwania i wyjechać do Niemiec ” z dnia na dzień” .
1. ZGLOS SWOJA KANDYDATURE i wypełnij formularz zgłoszeniowy .
2. ROZMOWA KWALIFIKACYJNA
Po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h..
Podczas rozmowy, konsultant omówi zasady współpracy z naszą firmą oraz odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania związane z zatrudnieniem na stanowisku Opiekunki / Opiekuna osób starszych w Niemczech .
Zapyta o szczegóły dotyczące Twojego doświadczenia w pracy jako opiekun/opiekunka osób starszych oraz sprawdzi znajomość języka niemieckiego.

3.PRZEDSTAWIENIE OFERTY
Zgodnie z informacjami zawartymi w formularzu zgłoszeniowym oraz zdobytymi podczas rozmowy kwalifikacyjnej wybierzemy dla Ciebie ofertę, która najlepiej odpowiada Twoim preferencjom, doświadczeniu i znajomości języka.
4.ZAAKCEPTOWANIE KANDYDATURY I PODPISANIE UMOWY
Po zaakceptowaniu twojej kandydatury przygotujemy dla Ciebie umowę o świadczenie usług. Zorganizujemy dla Ciebie również podróż „spod domu” lub miejscowości położonej możliwie jak najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Wraz z umową otrzymasz szczegółowy zakres wykonywanych czynności związanych z wykonywaniem usług opiekuńczych i usług z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego podopiecznego.
5.WYJAZD
Wyjazd do Niemiec nastąpi w uzgodnionym w umowie terminie. Jest on możliwy nawet w ciągu 48 godzin od podpisania umowy.

Podczas Twojego pobytu za granicą nasz zespół będzie kontaktować się z Tobą oferując wsparcie, służąc radą i pomocą w każdej sytuacji. Przed upływem Twojego pobytu w domu podopiecznego zorganizujemy dla Ciebie bezpieczny powrót do kraju oraz przyjazd kompetentnej osoby, która przejmie Twoje obowiązki.