64

Opiekunka z dobrą znajomością języka niemieckiego od 19.12, Hagen (ok.15km na południe od Dortmundu)
58095 Hagen
Wynagrodzenie 1500 Euro/mc „na rękę” + PREMIA ŚWIĄTECZNA 200 Euro (50Euro za każdy dzień świąteczny – I Dzień Świąt, II Dzień Świąt, Nowy Rok, Święto Trzech Króli)

Jest to mały „dom starców”, w którym znajdują się 2 mieszkania i pracują 2 Opiekunki (1 Opiekunka zajmuje się seniorami mieszkającymi w jednym mieszkaniu). W każdym z mieszkań mieszka po trzech seniorów.

Do opieki: 1 Pani lat 82 (PSI)- samodzielna, potrzebuje tylko wskazówek . 2 Pani lat 79 (PSI)- potrzebuje pomocy przy wstawaniu z i kładzeniu do łóżka oraz przy kąpieli. 3 Pani lat 94 (PSII) -potrzebuje pomocy przy wstawaniu z i kładzeniu się do łóżka, ubieraniu i rozbieraniu się oraz przy kąpieli.

Seniorzy wstają ok.7:30-8:00 i jedzą śniadanie, po śniadaniu Opiekunka spędza z nimi czas np.grając w gry planszowe. Ok.godz.12:00 jedzą obiad, po którym od 13:00-15:00 jest popołudniowy odpoczynek. Po przerwie Opiekunka spędza czas z Podopiecznymi (rozmawy, gry, zabawy itd. –aktywizacja). Ok.godz.20:00 Seniorzy szykują się już do spania.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój, Internet i telefon.

Rano i wieczorem przychodzi Pflegedienst.

Seniorzy są bardzo mili i sympatyczni, potrzebują kogoś kto ich zaktywizuje , pomoże w gotowaniu i utrzymywaniu porządku w domu.
Obecnie w drugim mieszkaniu przebywa druga Opiekunka z naszej firmy .

Do obowiązków Opiekunki będzie należeć:
-prowadzenie domu
-pomoc Podopiecznym przy codziennych czynnościach (ubieranie i rozbieranie, pomoc przy kąpieli, przypominanie o wzięciu lekarstw itd.)
Organizujemy i opłacamy przejazd.

ZADZWOŃ pod numer 737-45-33-44 lub wyślij SMS o treści Kandydat a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w ciągu 24h!

ZAPRASZAMY!